smart iptv

Akıllı Televizyon

Smart Uyumlu Akıllı Televizyonlarınızda IPTV Keyfini Yaşayabilirsiniz

Awesome Image

Tablet

Tablet'ten IPTV Keyfini Yaşayabilirsiniz Mobil Uygulamalarımızla.

Awesome Image

Telefon

Android ve İOS İşletim Sistemli Telefonlarınızda Mobil Uygulamalarımızla IPTV Keyfi.

Awesome Image

IPTV Uyumlu Uydu Alıcısı

IPTV Uyumlu Uydu Alıcısı Kurulum ve Yükleme.

YÜKLEME VE ANLATIM
Cihazlar Hakkında Merak Ettiğiniz Yüklemeler Nasıl Yapılır
Awesome Image

ANDROİD IPTV KURULUM

GSE SMART İPTV Adlı Uygulamayı Telefonunuza Yada Tabletinize İndirip Kurunuz. -Daha Sonra Uygulamamızı Açın Sol Tarafdaki Menü Tuşundan Remote Playlist ( Uzaktan Oynatma Listesi ) Menüsüne Giriniz. -Daha Sonra + Tuşuna Basın. M3U Url Seçeneğini Seçin. -Açılan Menüden Üst Kısma IPTVPLAY Yazınız. -Alttaki Kutucuğa Playlist URL‘nizi Giriniz. (Playlist URL’yi Nereden Alacağınızı Aşağıda Belirttim.) -Kaydet Tuşuna Basarak İşlemi Tamamlayınız. -Tamam Dedikten Sonra IPTVPLAY Kategorisini Göreceksiniz. -Üzerine Tıklayarak Kategorize Edilmiş Kanalları İzlemeye Başlayabilirsiniz. -Playlist URL Adresim Nerede? -Telefonunuzdan Adresine Giriş Yapın. Sağ Köşede Bulunan Mor Renkli Kutuya Tıklayınız. -Açılan Sayfadan M3U Kutusuna Basınız. -Açılan Sayfada Buraya Tıklayarak Yazısının Üstüne Basılı Tutarak Bağlantı Adresini Kopyala Seçeneğine Basınız ve URL’yi Kopyalayınız. -Yukarıda Bahsettiğim Yere Yapıştırınız..

İOS İPTV KURULUMU

SMART IPTV YÜKLEME

NASIL YÜKLENİR? -Öncelikle Siptv.eu Sitesine Gidiniz. -En altta Bulunan Kutucuğa MAC Adresinizi Yazınız. Daha Sonra Reset -Tuşuna Tıklayınız. (Cihazdaki Diğer Önceden Yüklediğiniz Kanalların Silinmesini İstemiyorsanız Tıklamayın) -Sonra En Üstte Bulunan Kutucuğa Tekrar MAC Adresini Yazın. Daha -Sonra Masaüstünde Bulunan M3u Dosyanızı Seçip Ubload Seçeneğine Tıklayınız. -Kanallar Smart IPTV Uygulamasına Yüklendi! -İyi İzlemeler

MAG PORTAL KURULUMU

Setting Bölümünden System Setting Kısmına Girin Servers Bölümüne Girin. Portals Kısmını Açın. Portal 1 Veya Portal 2 Name Kısmına Herhangi Bir Şey Yazın. Portal URL Kısmına Size Vereceğimiz Portal Adresi Yazın. Tekrar System Setting Bölüme Gelin. Restart Portal Deyin.

ENİGMA 2

Öncelikle FTP ile bilgisayarınızdan cihazınıza bağlanın. FTP ile cihazınızın ıp adresini yazarak giriş yapın. Kullanıcı adı : root Şifre : dreambox (Genel Olarak) Sizlere Vereceğimiz userboguet yani hazır yükleme dosyasını size göstereceğimiz yere atınız. Ardından userboguet dosyasını ETC/Enigma2 Yolunu Bularak Enigma2 klasörüne atınız. Ardından cihazınızı yeniden başlatın. Kanallarımız hazır bir şekilde önümüze çıkacaktır.